Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kalendář akcí

UTKÁNÍ ČESKÉ DIVIZE STARŠÍCH ŽÁKŮ

UTKÁNÍ PRAŽSKÉ I.A TŘÍDY

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ

TURNAJE 

BŘEZEN 2020
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
NEDĚLE 1. 17:00 ABC 16:00 PU - ABC BRANÍK U16 UMT
PONDĚLÍ 2. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 3.          
STŘEDA 4. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 5.          
PÁTEK 6. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 7.          
NEDĚLE 8. 11:00 ABC 10:00 PU - DUKLA PRAHA UMT
PONDĚLÍ 9. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 10.          
STŘEDA 11. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 12.          
PÁTEK 13. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 14.          
NEDĚLE 15. 11:00 ABC 10:00 PU - SK VRŠOVICE UMT
NEDĚLE 15. 19:00 TEMPO 18:00 PU - FC TEMPO UMT
PONDĚLÍ 16. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 17.          
STŘEDA 18. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 19.          
PÁTEK 20. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 21.          
NEDĚLE 22. 11:00 ABC 10:00 MU - SK KLADNO UMT
PONDĚLÍ 23. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 24.          
STŘEDA 25. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 26.          
PÁTEK 27. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 28. 11:00 ABC 6:30 MU -FC PÍSEK UMT
NEDĚLE 29.          
PONDĚLÍ 30. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 31.          

 

ÚNOR 2020
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
SOBOTA 1.          
NEDĚLE 2. 13:00 ABC 12:00 PU - ÚSTÍ NAD LABEM UMT
NEDĚLE 2. 17:00 ABC 16:00 PU - VYŠEHRAD U14 UMT
PONDĚLÍ 3. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 4. 17:30 RADLICE 17:15 SPINNING + BAZÉN HALA
STŘEDA 5. 16:00 ABC 15:45 KONTROLA SRDCE - EKG KABINY
ČTVRTEK 6.          
PÁTEK 7. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 8. 15:00 ABC 14:00 PU - FC TEMPO UMT
NEDĚLE 9.          
PONDĚLÍ 10. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 11. 17:30 RADLICE 17:15 SPINNING + BAZÉN HALA
STŘEDA 12. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 13.          
PÁTEK 14. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 15. 15:00 ABC 14:00 PU - UHELNÉ SKLADY UMT
NEDĚLE 16. 13:00 ABC 12:00 PU - LIBEREC UMT
PONDĚLÍ 17. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 18.          
STŘEDA 19. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 20.          
PÁTEK 21. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 22.          
NEDĚLE 23.          
PONDĚLÍ 24. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 25. 17:30 RADLICE 17:15 SPINNING + BAZÉN HALA
STŘEDA 26. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 27.          
PÁTEK 28. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 29.          

 

LEDEN 2020
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
STŘEDA 1.          
ČTVRTEK 2.          
PÁTEK 3.          
SOBOTA 4.          
NEDĚLE 5.          
PONDĚLÍ 6.          
ÚTERÝ 7.          
STŘEDA 8. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 9.          
PÁTEK 10. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 11.          
NEDĚLE 12. 11:00 ABC 10:00 PU - SKP Č. BUDĚJOVICE UMT
NEDĚLE 12. 13:00 ABC 12:00 PU - ABC BRANÍK U14 UMT
PONDĚLÍ 13. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 14. 17:30 RADLICE 17:15 SPINNING + BAZÉN HALA
STŘEDA 15. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 16.          
PÁTEK 17. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 18.          
NEDĚLE 19. 12:00 VĚDOMICE 11:00 PU - ROUDNICE N/LABEM UMT
PONDĚLÍ 20. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 21. 17:30 RADLICE 17:15 SPINNING + BAZÉN HALA
STŘEDA 22. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 23.          
PÁTEK 24. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 25.          
NEDĚLE 26. 11:00 ABC 10:00 PU - SK BENEŠOV UMT
PONDĚLÍ 27. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 28. 17:30 RADLICE 17:15 SPINNING + BAZÉN HALA
STŘEDA 29. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 30.          
PÁTEK 31. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK - ZRUŠENO UMT

 

PROSINEC 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
NEDĚLE 1. 13:30 KLUBOVÁ AKCE - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU
PONDĚLÍ 2. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 3.          
STŘEDA 4. 18:30 ABC 18:15 PU - U17 - ZRUŠENO UMT
ČTVRTEK 5.          
PÁTEK 6. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 7. 9:00 ABC 8:00 PU - FC TEMPO UMT
NEDĚLE 8.          
PONDĚLÍ 9. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 10.          
STŘEDA 11. 15:30 ABC 15:15 POSLEDNÍ TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 12.          
PÁTEK 13.          
SOBOTA 14.          
NEDĚLE 15.          
PONDĚLÍ 16.          
ÚTERÝ 17.          
STŘEDA 18. 15:30 ABC 15:15 DOBROVOLNÝ FOTBÁLEK UMT
ČTVRTEK 19.          
PÁTEK 20. 15:30 ABC 15:15 FOTBÁLEK + VEČEŘE UMT
SOBOTA 21.          
NEDĚLE 22.          
PONDĚLÍ 23.          
ÚTERÝ 24. JEŽÍŠEK
STŘEDA 25.          
ČTVRTEK 26.          
PÁTEK 27.          
SOBOTA 28.          
NEDĚLE 29.          
PONDĚLÍ 30.          
ÚTERÝ 31.          

 

LISTOPAD 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
PÁTEK 1. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 2. 11:00 KLADNO 10:00 MU - SK KLADNO UMT
NEDĚLE 3. 14:00 ŘEPY 13:00 MU - SOKOL ŘEPY T
PONDĚLÍ 4. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 5.          
STŘEDA 6. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 7.          
PÁTEK 8. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 9.          
NEDĚLE 10. 10:00 ABC 9:00 MU - ZLIČÍN UMT
PONDĚLÍ 11. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 12.          
STŘEDA 13. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 14.          
PÁTEK 15. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 16. 13:30 PODOLÍ 12:30 MU - PODOLÍ T
NEDĚLE 17.          
PONDĚLÍ 18. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 19.          
STŘEDA 20. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 21.          
PÁTEK 22. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 23. 11:00 ABC 10:00 PU - VIKTORIA ŽIŽKOV UMT
NEDĚLE 24.          
PONDĚLÍ 25. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 26.          
STŘEDA 27. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 28.          
PÁTEK 29. 15:30 ABC 14:30 PU - BOHEMIANS 1905 UMT
SOBOTA 30. 9:00 ABC 8:00 PU - SK LIBUŠ UMT

 

ŘÍJEN 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
ÚTERÝ 1.          
STŘEDA 2. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 3.          
PÁTEK 4. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 5. 15:00 STODŮLKY 14:00 MU - SOKOL STODŮLKY T
NEDĚLE 6. 12:00 ABC 11:00 MU - FC TEMPO VT
PONDĚLÍ 7. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 8.          
STŘEDA 9. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 10.          
PÁTEK 11. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 12. 9:00 ABC 8:00 MU - SLOVAN BOHNICE UMT
NEDĚLE 13. 13:45 ARITMA 12:45 MU - ARTIMA  UMT
PONDĚLÍ 14. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 15.          
STŘEDA 16. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 17.          
PÁTEK 18. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 19.          
NEDĚLE 20. 9:00 BEDŘICHOVSKÁ 8:00 MU - METEOR C UMT
11:30 ABC 10:30 MU - ADMIRA VT
PONDĚLÍ 21. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 22.          
STŘEDA 23. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 24.          
PÁTEK 25. 17:00 ABC 16:15 MU - ZBRASLAV UMT
PÁTEK 25. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 26.          
NEDĚLE 27. 12:30 ABC 11:30 MU - FC PÍSEK VT
PONDĚLÍ 28.          
ÚTERÝ 29.          
STŘEDA 30. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 31.          

 

ZÁŘÍ 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
NEDĚLE 1.          
PONDĚLÍ 2. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 3.          
STŘEDA 4. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 5.          
PÁTEK 6. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 7. 10:30 STŘEŠOVICE 9:30 MU - SK STŘEŠOVICE UMT
NEDĚLE 8. 8:45 ABC 7:45 MU - DOLNÍ CHABRY UMT
PONDĚLÍ 9. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 10.          
STŘEDA 11. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 12.          
PÁTEK 13. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 14. 10:45 ABC 9:45 MU - TEMPO "C" UMT
NEDĚLE 15. 10:00 PLZEŇ 7:20 MU - PETŘÍN PLZEŇ UMT
PONDĚLÍ 16. 17:00 ABC 16:45 FOCENÍ TÝMU + TRÉNINK MT
ÚTERÝ 17.          
STŘEDA 18. 16:30 DOLNÍ MĚCHOLUPY 15:45 PU - BOHEMIANS 1905 T
STŘEDA 18. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 19.          
PÁTEK 20. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
18:00 BÍLÁ HORA 17:00 MU - BÍLÁ HORA UMT
SOBOTA 21.          
NEDĚLE 22. 14:30 ABC 13:30 MU - JUNIOR PRAHA VT
PONDĚLÍ 23. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 24.          
STŘEDA 25. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 26.          
PÁTEK 27. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 28. 9:00 ABC 8:00 MU - FA PRAHA UMT
NEDĚLE 29. 11:00 Č. BUDĚJOVICE 7:20 MU - SKP Č. BUDĚJOVICE T
PONDĚLÍ 30. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT

 

SRPEN 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
ČTVRTEK 1. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 2. 9:00 - 10:30 ABC 8:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 3.          
NEDĚLE 4.          
PONDĚLÍ 5. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
ÚTERÝ 6. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
STŘEDA 7. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
ČTVRTEK 8. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
PÁTEK 9. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
SOBOTA 10.          
NEDĚLE 11. 10:00 LÁNOV 7:15 PU - FK JABLONEC T
PONDĚLÍ 12.          
ÚTERÝ 13. 9:00 - 10:30 ABC 8:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 14. 9:00 - 10:30 ABC 8:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 15.          
PÁTEK 16. 9:00 - 10:30 ABC 8:45 TRÉNINK UMT
SOBOTA 17.          
NEDĚLE 18.          
PONDĚLÍ 19.   MODRÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  
ÚTERÝ 20.   MODRÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  
STŘEDA 21. 10:00 MODRÁ   PU - SLOVAN LIBEREC T
ČTVRTEK 22.   MODRÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  
PÁTEK 23.   MODRÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  
SOBOTA 24.          
NEDĚLE 25. 10:00 DOBROVÍZ 9:00 MU - MOTORLET T
PONDĚLÍ 26. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
ÚTERÝ 27.          
STŘEDA 28. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 28. 17:00 NUSLE 16:15 PU - SK NUSLE T
ČTVRTEK 29. 10:00 ABC 9:00 MU - TÁBORSKO T
PÁTEK 30. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 31.          

 

ČERVEN 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
SOBOTA 1. 11:45 PÍSEK 7:15 MU - FC PÍSEK T
NEDĚLE 2. 13:00 ABC 12:00 MU - ŘEPY VT
PONDĚLÍ 3. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 4.          
STŘEDA 5. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 6. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 7. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 8. 13:30 ABC 12:30 MU - XAVEROV VT
NEDĚLE 9. 12:45 LIBUŠ 11:45 MU - LIBUŠ T
PONDĚLÍ 10.          
ÚTERÝ 11.          
STŘEDA 12.          
ČTVRTEK 13. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 14.          
SOBOTA 15.          
NEDĚLE 16.          
PONDĚLÍ 17.          
ÚTERÝ 18.          
STŘEDA 19.          
ČTVRTEK 20. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 21.          
SOBOTA 22. SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ SEZÓNY 2018/19
NEDĚLE 23.          
PONDĚLÍ 24.          
ÚTERÝ 25.          
STŘEDA 26.          
ČTVRTEK 27.          
PÁTEK 28.          
SOBOTA 29.          
NEDĚLE 30.          

 

KVĚTEN 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
STŘEDA 1. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 2. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 3. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 4. 11:45 ADMIRA 10:45 MU - ADMIRA UMT
NEDĚLE 5. 10:15 ABC 9:15 MU - STODŮLKY VT
PONDĚLÍ 6. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 7.          
STŘEDA 8. 11:15 ABC 10:45 MU - ARITMA VT
ČTVRTEK 9. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 10. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 11.          
NEDĚLE 12. 14:15 ABC 13:15 MU - SKP Č. BUDĚJOVICE VT
14:30 BOHNICE 13:30 MU - BOHNICE T
PONDĚLÍ 13. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 14.          
STŘEDA 15. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 16. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 17. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 18.          
NEDĚLE 19. 11:45 TEMPO 10:45 MU - TEMPO UMT
15:15 ABC 14:15 MU - RADOTÍN UMT
PONDĚLÍ 20. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 21.          
STŘEDA 22. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 23. 17:00 ABC 16:15 PU- SLAVIA 2006 VT
PÁTEK 24. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 25. 10:00 ZBRASLAV 9:00 MU - ZBRASLAV T
NEDĚLE 26.          
PONDĚLÍ 27. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 28.          
STŘEDA 29. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 30. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 31. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT

 

DUBEN 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
PONDĚLÍ 1. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 2.          
STŘEDA 3. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 4. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 5. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 6. 14:15 ABC 13:15 MU - VYŠEHRAD VT
NEDĚLE 7. 13:30 TEMPO 12:30 MU - TEMPO C UMT
PONDĚLÍ 8. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 9.          
STŘEDA 10. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 11. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 12. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 13.          
NEDĚLE 14. 12:45 STŘEŠOVICE 11:45 MU - STŘEŠOVICE UMT
12:00 ZLIČÍN 11:00 MU - ZLIČÍN UMT
PONDĚLÍ 15. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 16.          
STŘEDA 17. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 18. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 19.          
SOBOTA 20.          
NEDĚLE 21.          
PONDĚLÍ 22.          
ÚTERÝ 23.          
STŘEDA 24. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 25. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 26. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 27. 14:15 ABC 13:15 MU - MOTORLET VT
NEDĚLE 28. 17:00 ČAKOVICE 16:00 MU - ČAKOVICE T
PONDĚLÍ 29. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 30. ??? ABC 16:30 ČARODĚJNICE UMT
STŘEDA 31. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT

 

BŘEZEN 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
PÁTEK 1. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 2.          
NEDĚLE 3. 9:00 ABC 8:00 PU - ADMIRA UMT
PONDĚLÍ 4. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 5. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 6.          
ČTVRTEK 7. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 8. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 9.          
NEDĚLE 10. 10:45 ABC 9:45 PU - KARLOVY VARY UMT
PONDĚLÍ 11. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 12. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 13.          
ČTVRTEK 14. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 15. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 16.          
NEDĚLE 17. 10:45 ABC 9:45 PU - VIKTORIA ŽIŽKOV UMT
PONDĚLÍ 18. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 19. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 20.          
ČTVRTEK 21. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 22. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 23.          
NEDĚLE 24. 15:00 ABC 14:00 MU - MAS TÁBORSKO UMT
PONDĚLÍ 25. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 26. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 27.          
ČTVRTEK 28. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 29. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 30.          
NEDĚLE 31. 11:45 PLZEŇ 6:00 MU - PETŘÍN PLZEŇ UMT

 

ÚNOR 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
PÁTEK 1. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 2.          
NEDĚLE 3. 10:45 ABC 9:45 FC TEMPO UMT
PONDĚLÍ 4. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 5. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 6.          
ČTVRTEK 7. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 8. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK - ZRUŠEN UMT
SOBOTA 9.          
NEDĚLE 10. 10:45 ABC 9:45 NERATOVICE UMT
PONDĚLÍ 11.          
ÚTERÝ 12.          
STŘEDA 13.          
ČTVRTEK 14. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 15. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 16.          
NEDĚLE 17.          
PONDĚLÍ 18. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 19. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 20.          
ČTVRTEK 21. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 22. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 23.          
NEDĚLE 24. 10:45 ABC 9:45 SK UHELNÉ SKLADY UMT
PONDĚLÍ 25. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK - ZRUŠEN UMT
ÚTERÝ 26. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 27.          
ČTVRTEK 28. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT

 

LEDEN 2019
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
ÚTERÝ 1.          
STŘEDA 2.          
ČTVRTEK 3. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 4. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 5.          
NEDĚLE 6. 11:00 ABC 10:00 PU - SOKOL STODŮLKY UMT
PONDĚLÍ 7. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 8. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 9.          
ČTVRTEK 10. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 11. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 12. 12:45 ABC 11:45 PU - MFK CHRUDIM UMT
NEDĚLE 13.          
PONDĚLÍ 14. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 15. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 16.          
ČTVRTEK 17. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 18. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 19.          
NEDĚLE 20. 10:45 ABC 9:45 PU - JUNIOR CHOMUTOV UMT
PONDĚLÍ 21. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 22. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 23.          
ČTVRTEK 24. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 25. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 26.          
NEDĚLE 27.   SOKOLOV   PU - BANÍK SOKOLOV UMT
PONDĚLÍ 28. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 29. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 30.          
ČTVRTEK 31. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT

 

PROSINEC 2018
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
SOBOTA 1.          
NEDĚLE 2. 11:00 ABC 10:00 PU - FAAZ UMT
PONDĚLÍ 3. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 4. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 5.          
ČTVRTEK 6. 17:00 ABC 16:45 PU - U12 UMT
PÁTEK 7. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 8.          
NEDĚLE 9. 13:30 ABC 12:45 PU - SPARTA KOLÍN UMT
PONDĚLÍ 10. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 11. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 12.          
ČTVRTEK 13. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 14. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 15.          
NEDĚLE 16. 12:30 ABC 12:00 PU - RODIČE UMT
14:00 - ??:?? RESTAURACE 14:00 ROZLUČKOVÝ OBĚD REST.
PONDĚLÍ 17.          
ÚTERÝ 18.          
STŘEDA 19.          
ČTVRTEK 20.          
PÁTEK 21.          
SOBOTA 22.          
NEDĚLE 23.          
PONDĚLÍ 24. JEŽÍŠEK
ÚTERÝ 25.          
STŘEDA 26.          
ČTVRTEK 27.          
PÁTEK 28.          
SOBOTA 29.          
NEDĚLE 30.          
PONDĚLÍ 31. SILVESTR

 

LISTOPAD 2018
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
ČTVRTEK 1. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 2. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 3.          
NEDĚLE 4. 11:45 KRČ 10:45 MU - VYŠEHRAD T
14:00 ŘEPY 13:00 MU - ŘEPY T
PONDĚLÍ 5. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 6. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 7.          
ČTVRTEK 8. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 9. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 10. 12:30 ABC 11:30 MU - PETŘÍN PLZEŇ UMT
NEDĚLE 11.          
PONDĚLÍ 12. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 13. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 14.          
ČTVRTEK 15. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 16. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 17.          
NEDĚLE 18.          
PONDĚLÍ 19. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 20. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 21.          
ČTVRTEK 22. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 23. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 24. KLUBOVÁ AKCE - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU
NEDĚLE 25. 11:00 ABC 10:00 PU - APTM POLSKA UMT
PONDĚLÍ 26. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 27. 16:30 JEREMENKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK HALA
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 28.          
ČTVRTEK 29. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
PÁTEK 30. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 31.          

 

ŘÍJEN 2018
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
PONDĚLÍ 1.          
ÚTERÝ 2. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 3. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 4. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK VT
PÁTEK 5. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 6.          
NEDĚLE 7. 13:30 STODŮLKY 12:30 MU - STODŮLKY T
15:45 ABC 14:45 MU - TEMPO VT
PONDĚLÍ 8.          
ÚTERÝ 9. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 10. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 11. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK VT
PÁTEK 12. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 13. 9:00 ABC 8:00 MU - BOHNICE UMT
NEDĚLE 14. 15:30 ARITMA 14:30 MU - ARITMA UMT
PONDĚLÍ 15.          
ÚTERÝ 16. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 17. 16:45 KRÁLOVICE 16:00 PU - BOHEMIANS T
STŘEDA 17. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 18. 16:30 ABC 16:15 TRÉNINK VT
PÁTEK 19.          
SOBOTA 20.          
NEDĚLE 21. 12:30 RADOTÍN 11:30 MU - RADOTÍN UMT
12:30 ABC 11:30 MU - PÍSEK UMT
PONDĚLÍ 22. 17:00 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ÚTERÝ 23. 16:30 ZŠ HORÁČKOVA 16:15 ATLETICKÝ TRÉNINK VENKU
18:00 ZELENÝ PRUH 17:45 PLAVÁNÍ BAZÉN
STŘEDA 24.          
ČTVRTEK 25. 17:00 ABC 16:15 MU - LIBUŠ UMT
PÁTEK 26. 15:30 ABC 15:15 TRÉNINK UMT
SOBOTA 27. 9:00 ABC 8:00 MU - ZBRASLAV UMT
NEDĚLE 28.          
PONDĚLÍ 29.          
ÚTERÝ 30.          
STŘEDA 31.          

 

ZÁŘÍ 2018
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
SOBOTA 1.          
NEDĚLE 2. 11:45 ABC 10:45 MU - STŘEŠOVICE  VT
PONDĚLÍ 3.          
ÚTERÝ 4. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 5. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 6. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 7. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 8. 17:00 ABC 16:00 MU - FC TEMPO C UMT
NEDĚLE 9. 11:45 TÁBORSKO 6:45 MU - TÁBORSKO T
PONDĚLÍ 10.          
ÚTERÝ 11. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 12. 17:30 TEMPO 17:00 PU - FC TEMPO UMT
ČTVRTEK 13. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 14. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 15.          
NEDĚLE 16. 11:45 DOBROVÍZ 10:45 MU - MOTORLET T
14:45 ABC 13:45 MU - FC ZLIČÍN VT
PONDĚLÍ 17.          
ÚTERÝ 18. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 19. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 20. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 21. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 22. 14:30 XAVEROV 13:30 MU - XAVEROV UMT/T
NEDĚLE 23. 11:45 ABC 10:45 MU - ADMIRA VT
PONDĚLÍ 24.          
ÚTERÝ 25. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 26. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 27. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 28. 14:15 ABC 13:15 MU - ČAKOVICE VT
17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 29.          
NEDĚLE 30. 11:45 SKP ČB 6:00 MU - SKP Č. BUDĚJOVICE T

 

SRPEN 2018
DATUM ČAS MÍSTO SRAZ ČINNOST POVRCH
PONDĚLÍ 30. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
ÚTERÝ 31. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
STŘEDA 1. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
ČTVRTEK 2. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
PÁTEK 3. 8:30 - 16:30 ABC 8:00 ŽÁKOVSKÝ KEMP ABC T, UMT
SOBOTA 4. 12:00 ROUDNICE 11:15 PU - ROUDNICE T
NEDĚLE 5.          
PONDĚLÍ 6.          
ÚTERÝ 7. 9:00 - 10:30 ABC 8:45 TRÉNINK MT
STŘEDA 8. 15:30 - 17:00 ABC 15:15 TRÉNINK BEACH
ČTVRTEK 9. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 10. 17:00 ABC 16:45 PU - ABC 2004 VT
SOBOTA 11.          
NEDĚLE 12.          
PONDĚLÍ 13.          
ÚTERÝ 14. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK MT
STŘEDA 15. 12:00 VYŠEHRAD 11:00 PU - VYŠEHRAD UMT
ČTVRTEK 16.          
PÁTEK 17.   ÚSTÍ N/O   SOUSTŘEDĚNÍ  
SOBOTA 18.   ÚSTÍ N/O   SOUSTŘEDĚNÍ  
NEDĚLE 19.   ÚSTÍ N/O   SOUSTŘEDĚNÍ  
PONDĚLÍ 20.   ÚSTÍ N/O   SOUSTŘEDĚNÍ  
ÚTERÝ 21.   ÚSTÍ N/O   SOUSTŘEDĚNÍ  
STŘEDA 22.   ÚSTÍ N/O   SOUSTŘEDĚNÍ  
ČTVRTEK 23. 15:00 HÁJE 14:00 PU - HÁJE UMT
PÁTEK 24. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK MT
SOBOTA 25. 10:00 HOROMĚŘICE 9:00 PU - MOTORLET T
NEDĚLE 26.          
PONDĚLÍ 27.          
ÚTERÝ 28. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
STŘEDA 29. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK UMT
ČTVRTEK 30. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK VT
PÁTEK 31. 17:00 - 18:30 ABC 16:45 TRÉNINK MT

 


TOPlist